.

.

Нерѓосувачки челик,IP68,отворено 15W LED светлото на рефлекторите,LED внатрешно осветлување,24V DC, ДС-10-53-15W,2-годишна гаранција,Добар квалитет, LUMILED Чип.

Нерѓосувачки челик,IP68,отворено 15W LED светлото на рефлекторите,LED внатрешно осветлување,24V DC, ДС-10-53-15W,2-годишна гаранција,Добар

DEN 1680.00

Износ
Во продавницата.

Висока светла LUMILED LED чип.1 E61 G
2012-4-30 ~ 2012-4-4
Франкфурт , Германија
Состанок со клиент
За DARSHAN ОСВЕТЛУВАЊЕ ФАБРИКА
DARSHAN Осветлување Фабрика е основана од 2005 година, со богато искуство во осветлување поле. Работен напон : 24 V DC,константен напон
5.добар квалитет LED Леќа.
Производ Слики
Инсталација шоу
За DARSHAN ОСВЕТЛУВАЊЕ Производи
Ние се главно два спектар LED производи, Надворешна LED производи, Внатрешна LED производи.
Отворено LED производи е нашата главна и силна производи, вклучувајќи ПРЕДВОДЕНА подводни светлина, LED подземни светлина, LED ѕид за миење, ние имаме свои фабрика да се направи празни станови, па ако клиент треба само празни домување ( без Led диоди, Пхб.
Драги Пријатели,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација.
DARSHAN Производи
Отворено LED светло
LED подземни светлина
Нерѓосувачки челик LED подземни светлина
Новиот Дизајн Топлина Мијалник Структура ПРЕДВОДЕНА подземни светлина
Заеднички фитинг LED подземни светлина
Анти-отсјај LED подземни светлина
Мали 1 W / 3 W LED подземни светлина
ПРЕДВОДЕНА подводни светлината
LED базен светлина / на Вниманието
LED фонтана светлина
Отворено LED светлото на рефлекторите
LED Градина светлина
LED скок на вниманието
Внатрешна LED светло
LED вградна светилка
КОЧАН Downlight
SMD downlight
Висока моќност LED вградна светилка
LED светлото на рефлекторите
LED ѕид светлина
ЛЕР Песна светлината
LED огледало на вниманието
За DARSHAN Изложба
Ние присуствуваат две изложба.Единствена боја е да работи со 24 V LED напојување, константен напон
12. Сала 10, 10. LED Чип бренд : LUMILED
13.

За производот

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
15w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
30°
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Annular
Напон:
24V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
15 компјутери
Температура На Боја:
Повод:
Плоштад
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
D185mm
База Тип:
LED Рамен база

Слични предлози