.

.

Бесплатен превозот од DHL !! IP68,добар квалитет 12W подводни LED светло,ПРЕДВОДЕНА подводни светлината,12V DC, ДС-10-56-12W,од не ' рѓосувачки челик

Бесплатен превозот од DHL !! IP68,добар квалитет 12W подводни LED светло,ПРЕДВОДЕНА подводни светлината,12V DC, ДС-10-56-12W,од

DEN 12000.00

Износ
Во продавницата.

приклучен кабел : постои една open-жица излезе од светлината на дното, ве молиме запомнете дека е ЕДЕН кабел, па секоја светлина е во ПАРАЛЕЛНА врска. Не ' рѓосувачки челик вклучите, SL304, може да се работеше за двете отворено и во внатрешноста на вода.
Ви благодариме за вашата поддршка и ви посакувам пријатен шопинг.
Отворено LED производи е нашата главна и силна производи, вклучувајќи ПРЕДВОДЕНА подводни светлина, LED подземни светлина, LED ѕид за миење, ние имаме свои фабрика да се направи празни станови, па ако клиент треба само празни домување ( без Led диоди, Пхб.
DARSHAN Производи
Отворено LED светло
LED подземни светлина
Нерѓосувачки челик LED подземни светлина
Новиот Дизајн Топлина Мијалник Структура ПРЕДВОДЕНА подземни светлина
Заеднички фитинг LED подземни светлина
Анти-отсјај LED подземни светлина
Мали 1 W / 3 W LED подземни светлина
ПРЕДВОДЕНА подводни светлината
LED базен светлина / на Вниманието
LED фонтана светлина
Отворено LED светлото на рефлекторите
LED Градина светлина
LED скок на вниманието
Внатрешна LED светло
LED вградна светилка
КОЧАН Downlight
SMD downlight
Висока моќност LED вградна светилка
LED светлото на рефлекторите
LED ѕид светлина
ЛЕР Песна светлината
LED огледало на вниманието
За DARSHAN Изложба
Ние присуствуваат две изложба. Сала 10, 10. Pleasee се сеќавам на кабелот е ОТВОРЕН Жица, нема конектор, без приклучок со светлина. Внатре добра Водоотпорен структура. Работен Додаток : 12 V RGB LED контролер + 12 V LED напојување
10.
Драги Пријатели,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница,ние сме фабрика со 9years искуство во ПРЕДВОДЕНА од терен, за сите производи што се продаваат во оваа продавница е со гаранција за квалитет, сите тие се со CE,Ro Hs Сертификација. Светилка Димензии : Дијаметар 170 X H90mm
9.
Сала 5, 5 B-C08
2014-10-27 ~ 2014-10-30
Хонгконг
Франкфурт Осветлување & Градење На Фер
Сала 10, 10. Примена : Фонтана,базен,отворено
8.
Производ Слики
За DARSHAN ОСВЕТЛУВАЊЕ Производи
Ние се главно два спектар LED производи, Надворешна LED производи, Внатрешна LED производи. Кабелот Тип : 4-PIN Отворена жица,околу 30cm/pc, Црна жица-12 V V+, Црвена жица-Црвена боја,Сина жицаСина боја, на Зелена/Жолта жицаЗелена боја
11.
Ние се воведе ISO9001 : 2000 квалитет на управување со систем кој гарантира за брзо расте и зајакнување,производите се со CE, Ro Hs Ip68 сертификација специјално за пазарот на ЕУ.
DARSHAN LIGHTNG ГРУПА
Висока моќност 12 W подводни LED светло Спецификација
1.
Време
Адреса
Хонгконг Меѓународни Осветлување Фер.

За производот

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
30°
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
30000
Обликот:
Annular
Напон:
12V
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
12 компјутери
Температура На Боја:
Повод:
Плоштад
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Должина:
D170mm
База Тип:
LED Рамен база

Слични предлози