.

.

5 XE14 9W 69x5050SMD 630LM 6000-6500K Природна Бела Светлина, LED Пченка Сијалица ампулата Lampe SMD 5050 69 Led диоди Блан Chaud (220-240V)

5 XE14 9W 69x5050SMD 630LM 6000-6500K Природна Бела Светлина, LED Пченка Сијалица ампулата Lampe SMD 5050 69 Led диоди Блан Chaud

DEN 551.00
DEN 611.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


5 XE14 9 W 69x5050 SMD 630 LM 6000-6500 K Природна Бела Светлина, LED Пченка Сијалица ампулата Lampe SMD 5050 69 Led диоди Блан Chaud (220-240 V) Описи : 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар Спецификации : Боја : Топло бела/Кул бело Боја Температура : 2800-3200 K/5500-6500 K Напон : 220 V Wattage : 9 W LED Чип Модел : SMD 5050 LED Количина : 69 LED завршна Површина : транспарентна силикони Приклучок Тип : E14 Осветлување Агол : 360 Димензија : 8.5 x x 3.0 3.0 , (должина X дијаметар)(Не содржи база) 5pcs/многу E14 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка 9 W SMD 5050 69 LED Сијалица

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
9w
Поддршка Dimmer:
No
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
E14
Напон:
220V
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Кри
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Должина:
0.28m
боја:
Бела
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
2%
Бренд Име:
BEEFORO
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
SMD5050
Тип На Објект:
LED Светилки
Couleur:
E14
forme:
Droite
Volt:
220Volts
Тип d'ampoule:
LED
Puissance:
9Watts
Пакување:
Белата кутија
Применливи прилики:
автомобил/livingroom/спална соба/градина
Производител :
Шенжен Кина
LED чип број:
69pcs

Слични предлози