.

.

Висок квалитет 12V E10 led индикатор Светла,Автомобил E10 led инструмент светла,LED E10 Пилот светилка,E10 led сијалица бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет 12V E10 led индикатор Светла,Автомобил E10 led инструмент светла,LED E10 Пилот светилка,E10 led сијалица бесплатен

DEN 576.00
DEN 768.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


1.Тип на производ : E10-1 LED
2.Влезен Напон : DC12 V
3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 10-12 LM
5.LED количина : 1 LED
6.LED спецификација : : Φ10 НАТОПИ LED
7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена,зелена.
8.Зрак Агол : 60 degre
9.Светилки носителот : E10
10.Димензија : Φ10x23mm
11.Тежина : 1.3 g
12.Оперативен Температура : -40~85 C
13.Сертификати : ROHS , CE
14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка итн.

За производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
HCLi
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
DC12V
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
60°
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R
База Тип:
E10

Слични предлози