.

.

Sofirn SF11 Моќни LED светилка Кри XPL 1100 Лумен LED Torcia Висока Моќност Светло Факел АА Индикатор за Светло 6 Начини на Светилка

Sofirn SF11 Моќни LED светилка Кри XPL 1100 Лумен LED Torcia Висока Моќност Светло Факел АА Индикатор за Светло 6 Начини на Светилка

DEN 1142.00
DEN 1679.52
-32 %

Износ
Во продавницата.

5 mm(должина)× 41mm(дијаметар) × 41mm(раководител) Работењето Настава : Притиснете страна се префрлите На on.Водоотпорен : IPX8 11.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Ако не сте задоволни со вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас,се надевам дека вашиот може да имаат добар шопинг искуство.Работен Напон : 2. Тоа е лесен и пренослив за усно испитување, одржување на опрема, отворено осветлување и други Стручни апликација сценарија. Кога светлото е вклучено, кликнете на страна switch to циклус преку Ниска→Средината→Висока→Турбо.
Висок квалитет на материјалите на flashight
Секое светло е рачно изработени од страна на работникот со CNC машина, ние може да се направи ОЕМ за вас ако имате голема цел.Димензии : 112.Батерија : Напојува од страна на 4 парчиња на АА Ni-МЗ/АА Ni Cd/AA Алкални батерии (батерии не се вклучуваат) 15.Ако целта на царинската испостава утврди дека пакетот треба да наметнат даноци и такси, ве молиме да се плаќаат даноци и такси да ги локалните обичаи.5 g (не се вклучуваат на батеријата) 10. Осветлување Растојание : 460m 9. Lumens : 1050 LM Max 7.Оригиналниот Кри led сијалица трае повеќе од 10,000 часа животен век,макс излез 1100lm 4. Извор на светлина : КРИ LED Светилки 8.
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. Име на модел : SF11 3. Со IPX-8 водоотпорен ниво, тоа добро функционира во потрага и итни употреба или во rainstorm.

За производот

Емитуваат Боја:
5350-5700K
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
Број На Модел На:
SF11
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Sofirn
полнач:
Не Е Применливо
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
1200
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
10
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Батерија:
Ni-Мз,Алкална,АА,Ni-Cd
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
отворено осветлување кампување велосипедизам лов
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
XPL
LED тип:
кри xp-l
Lumens:
1100lm

Слични предлози