.

.

Бесплатен Превозот 25pcs/многу 2м/еез 12mm ширина LED осветлување алуминиумски профил истиснување рамки за кујна, дневна соба декорација

Бесплатен Превозот 25pcs/многу 2м/еез 12mm ширина LED осветлување алуминиумски профил истиснување рамки за кујна, дневна соба

DEN 12770.88

Износ
Во продавницата.


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X20mm X20mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.


За производот

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
3 години
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Ширина:
2.25cm
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Број На Модел На:
YL20202
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Алуминиум Домување+PC покритие
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Слични предлози