.

.

10pcs/многу ПРЕДВОДЕНА од страна Скенирање Сензор Светилка 30/50cm Движење Замав уреди со покажувач на Светлина со Dc се поврзете со користење на Кујната Кабинет Осветлу?

10pcs/многу ПРЕДВОДЕНА од страна Скенирање Сензор Светилка 30/50cm Движење Замав уреди со покажувач на Светлина со Dc се поврзете

DEN 4879.00
DEN 5136.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

50cm led сензор скенирање Цена : $12.43 50cm доведе телото сензор за светло Цена : $13.5 50cm led сензор на допир светлина Цена : $13.63 50cm Високо Квалитетни led сензор светлината Цена : $18.80 50cm Високо Квалитетни led Тело сензор за светло Цена : $16.18 Пир Сензор за светло со батерија Цена : $10.81
LED рака Скенирање Сензор Светилка 30/50cm Движење Замав уреди со покажувач на Светлината Ноќ Светилка со Dc се поврзете со користење на Кујната Кабинет Осветлување
Спецификација :
Јас tem име : LED IR сензор светилка
V oltage : DC12 V
Стр ower : 30cm/8 W, 50cm/10 W
L ength : 30cm или 50cm
E mitting боја : Бела / Топло Бела
На pplication : осветлување за кабинети , гардероба, фиока и така натаму.
У ltrathin алуминиум алуминиумски профил , изградена-во рака скенирање сензор switch.
A : 10 парче 30cm на ова ДОВЕДЕ IR сензор светилка
Б : 10 парче 50cm на ова ДОВЕДЕ IR сензор светилка
На испораката од Страна на Fedex или DHL
пакет : Пакување според ваш избор.
Шопинг водич линк :

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
30CM, 50cm
Бренд Име:
Aixy
Употреба:
Затворен Осветлување
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
10w
Должина:
50cm
Карактеристики:
Сетилните Светлина
Употреба:
празник
Број На Модел На:
кабинетот светлина
Ширина:
2.8cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
сензор светилка

Слични предлози