.

.

led лента 1pcs 0.5 m 5050 Кабинетот на Светлината led лента dimmable допир допрете Сензор Светилка Кујна Гардероба Шкафот Плакарот led лента

led лента 1pcs 0.5 m 5050 Кабинетот на Светлината led лента dimmable допир допрете Сензор Светилка Кујна Гардероба Шкафот Плакарот

DEN 322.00
DEN 460.32
-30 %

Износ
Во продавницата.

Јасно или млечниот маска? . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме оставете масажа,инаку ние ќе испрати млечниот капак.
2 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 2 години, се уште можете да го испрати назад до нас.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако треба 5 V USB сензор лента ве молиме кликнете подолу за да ја купи
Најжешките предмети
Најдобра продажба на производи
Допрете лента IR лента ПИР лента 5 V USB лента
WS2811 led лента Ws2812 лента 1903 година во дресот на 5 V 12 V лента контролер
двојна боја лента V тип лента Изградена-во Тенка лента У лента
5050 RGB лента во жолта боја расте во дресот на Црвена/сина расте лента водоотпорен лента
12 V DC адаптер за напојување splitter Клип крајот капа
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.сензор работи самостојно,ако сакате поврзете,треба во paralle. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Пакет се вклучени : (допир switch +5050 лента+рамен профил+маска + крајот капи) *1 buc
12 V бела/топло бела V Профил 36 led цврсти лента на светлина, 50cm led цврсти лента на светлина, led цврсти лента 5050
(Допир прекинувачот за dimmable светлината и контрола на&off )
PS :
1.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
боја:
50cm, 40cm, 30cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
led лента
Е dimmable:
Yes
Ширина:
1.75cm
Карактеристики:
led лента
Бренд Име:
IKSLED
Напон:
12V
Должина:
50cm
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
12W/M
База Тип:
led лента
dimmable допир префрлате:
може да го контролира и исклучување
SMD:
5050
Wattage:
12w/m
Лумен:
20~25Lm/чип
LED чип:
72/m,36/0.5 m
боја:
2700~3500k,4000~4500k,6000~6500k,9000~10000k
Работен напон:
12v
Гаранција:
2 години
ОДГОВАРА ЗА:
Кујна Гардероба Шкафот Плакарот Енергија S

Слични предлози