.

.

10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал за таванот pendant светлина

10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал

DEN 9278.00
DEN 9766.56
-5 %

Износ
Во продавницата.


Политика На Враќање :
1, Било проблеми со квалитетот или превозот штета, ве молиме да ни покаже на тестниот извештај и фотографии прво, ние ќе ви понуди задоволни одговори;
2, Ако вашиот парцела нема добиено во 35days.
Услуга :
1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена, ако нешто не е во ред со нашите производи, ве Молиме да не ги достават спорот директно или ни остави Негативни повратни информации без да комуницира со нас, ви благодариме;
2, Бидејќи на Временската разлика, ве Молиме оставете ни го вашето порака на вашиот налог или via e-mail, ако ние се офлајн., Ltd
Детали за производот : Опис Алуминиум Материјал Al6063 -T6 Diffuser Стил : полу-бриши/млечниот/PC дифузен Diffuser ПММА Материјал Должина 0.10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал за таванот pendant светлина
LED алуминиумски профил Стилови :
Најновите 101 Стилови ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил за led дисплеј од Шенжен Eevonik Електроника, Ко.
4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица
5), Може да се вдлабнати монтирани. ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашите прашања, во рок од 24 часа.
3, Ако има било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да замине на неутрален или neggative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас, Негативна повратна информација може да реши ништо;
4, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал за таванот pendant светлина
.
3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.
Подот, Таванот и Ѕидот LED осветлување.5/1/2м/други Големина 35 X35 MM Внатрешна ширина 31 MM Додатоци Крајот капи, монтажа клипови Одговараат на Парчиња SMD 3528/5050/3014 флексибилна лента Водоотпорен N/A Апликација Украси, Топлина мијалник Форма U тип
Апликации :
Вдлабнати под кујна carbinet LED осветлување.
Мебел производство осветлување.
Производот се покаже
Производи апликации :
10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал за таванот pendant светлина
Инсталација Метод :
Фабриката покажува :
10 Групи/Многу U тип Елоксирани Сребро ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил AL6063 Алуминиум led профил LED Канал профил за вдлабнати Ѕид светлина
Пакување и Испорака :
Гаранција :
3 години од денот на купувањето, ве молиме посетете ја нашата веб-страница за повеќе гаранција услови!
Повеќе загрижени за anodizing алуминиум led профил истиснување за led дисплеј, ве молиме не двоумете се да не контактирате!
Целосна Поставува Пакување Листа : (Ако одберете профил само, ние ќе ви испратиме без маска или додатоци, ве молиме имајте во предвид ова)
- 10 x 1 M Предводена од алуминиумски профил;
- 10 x 1 M Капак(незадолжително);
- 10 x 2 парчиња Крајот капи(незадолжително);
- 10 x 2 парчиња Монтажа клипови(Незадолжително);
Нашите Повратни Информации :
10 Групи/Многу Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил Елоксирани Алуминиумски led профил LED алуминиумски Канал за таванот pendant светлина Внимание :
1, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена;
2, Ако имате било какви посебни барања за вредност на ИД за вашиот ги локалните обичаи, како што се помали тоа, ве Молиме ги споделите со нас, тоа
однапред, во спротивно, ние ќе ги направиме вредност на ИД како истото со вашиот вистински платена.

За производот

Емитуваат Боја:
Млечниот Маска, PC пренесуваат на трети лица, Semiclear Маска
боја:
целосна поставува
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
EWI-AL018L
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Бренд Име:
BENE ПОБЕДИ INNO
Ширина:
3.5cm
Карактеристики:
Висок интензитет, мала тежина, добра стабилност
Должина:
100cm
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Гаранција:
3+ Години
Употреба:
led лента
Wattage:
2.4-38.4W/M
База Тип:
Т тип
Производ големина:
35 * 35 мм
внатрешна ширина:
31 mm
Исти Ширина на led лента:
25-30 MM
Површината Finishee:
Елоксирани Сребро.
ПММА Опфаќаат:
Млечниот/Полу-бриши/PC пренесуваат на трети лица
Додатоци:
2 парчиња крајот капи, 2 парчиња монтажа клипови
Примена:
Внатрешни или надворешно кат/кујна/организирање изложби/хотел декорација осветлување
Легура Или Не:
Е Легура
Име:
Екструдиран У тип ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски профил
Одделение:
6063 Серија

Слични предлози