.

.

IR сензор лента LED Лента Светла Бела Топло Бела Ладно Бела DC12V 5730 LED Цврсти Лента LED Цевка со U Алуминиум Школка + PC

IR сензор лента LED Лента Светла Бела Топло Бела Ладно Бела DC12V 5730 LED Цврсти Лента LED Цевка со U Алуминиум Школка + PC

DEN 445.00
DEN 556.32
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.0 мм тежина : 0. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект.5 M +U профил+маска +крајот капи+една страна женски конектор+2 парчиња клипови) *1/2 /3/5 компјутери
IR сензор лента лесна контрола на off градите лента на светлина со Висок Квалитет 36 5630 LED SMD Тешко Цврсти Стриптиз Бар Кабинет Светлина
(IR-ови,само бран рака за контрола на&исклучување,не треба допир )
1. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
прозрачна Агол
astigmatismus прозрачна
Работа Напон
DC 12 V
Моќност
16~18w / метри ( 72 монистра )
вклучување/исклучување на бран рака
Монистра Количина
72 монистра / метри,36 монистра / половина метри
Димензија
12 * 500 * 1.
Пакет се вклучени : (12 V IR сензор 5630 0. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.Јасно или млечниот маска? .сензор работи самостојно,ако сакате поврзете,треба во paralle. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.ако ви е потребен полнач,ве молиме кликнете подолу за да го купат;
3. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.треба DC splitter кликнете подолу за да ја купи
4.
2 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 2 години, се уште можете да го испрати назад до нас.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Ве молиме оставете масажа,инаку ние ќе испрати млечниот капак.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!
.Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена .
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

За производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
боја:
1pc, 2 парчиња, 3pcs, 5pcs
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
led лента
Бренд Име:
IKSLED
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Карактеристики:
ir сензор
Ширина:
1.78cm
Должина:
50cm
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
led лента
Wattage:
16~18w/m
ir сензор:
бран рака потоа,повторно тогаш off
рака во близина на газа:
0~10cm
Wattage:
16~18w/m
Работен напон:
12v
топло бела:
2700~3500k
Бела:
6000~6500k
Ладно Бела:
9000~11000k
SMD:
висока светла 5630
користат за:
кабинет,кујна,schoolroom,градите ект
Гаранција:
24 часа

Слични предлози