.

.

Слободен Брод Заеднички катоден 0.8 инчен дигитални цевка 4 бита дигитални цевка led дисплеј 0.8 инчи Црвено дигитални цевка Еден 12pin

Слободен Брод Заеднички катоден 0.8 инчен дигитални цевка 4 бита дигитални цевка led дисплеј 0.8 инчи Црвено дигитални цевка

DEN 5189.00
DEN 5520.00
-6 %

Износ
Во продавницата.

Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.
ПРЕВОЗОТ
1.
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .1 V, ПРЕДВОДЕНА напон
постојана паралелна диск за големи големина дигитални цевка, ПРЕДВОДЕНА се поврзани во серија,вкупниот пад на притисок на серија мора да биде
множи со бројот на ПРЕДВОДЕНА од Н.Се чувствуваат слободни да контакт со нас
. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.) и пост сервис се дадени за превозот.8 V,Емералд зелена, сина, бела, за 3.
LED нормална тековната генерално е 1 MA-20 MA, поголем тековни на повисок степен на осветл., LED возење напон мора да биде поголема од totalvoltage на светлина.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Различни бои на
напред пад на напон е различен, црвена, жолта зелена, портокалова е околу 1.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.
ПОВРАТНИ информации
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации . Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.

За производот

Бренд Име:
custom-souring
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
квалитет:
A
MOQ:
100

Слични предлози