.

.

Слободен Брод 100PCS Заеднички катоден/Заеднички анодна 1.9 MM 8*8 Dot matrix модул Црвени led цевка екранот

Слободен Брод 100PCS Заеднички катоден/Заеднички анодна 1.9 MM 8*8 Dot matrix модул Црвени led цевка екранот

DEN 3407.00
DEN 3624.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги . Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.8 V,Емералд зелена, сина, бела, за 3.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.1 V, ПРЕДВОДЕНА напон
постојана паралелна диск за големи големина дигитални цевка, ПРЕДВОДЕНА се поврзани во серија,вкупниот пад на притисок на серија мора да биде
множи со бројот на ПРЕДВОДЕНА од Н.
ПОВРАТНИ информации
1. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
Ве молиме оставете порака за Заеднички анодна или Заеднички катоден ќе ,ви благодариме за вашата поддршка.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .) и пост сервис се дадени за превозот.
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест., LED возење напон мора да биде поголема од totalvoltage на светлина.
LED нормална тековната генерално е 1 MA-20 MA, поголем тековни на повисок степен на осветл. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.Се чувствуваат слободни да контакт со нас
. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .

За производот

Број На Модел На:
8*8
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Употреба:
Внатрешна
Големина:
1.9mm
боја:
Црвена
квалитет:
A
MOQ:
100

Слични предлози