.

.

ABS Одење, Трчање Автоматско Стигнале Куче Поводник За Мачка Лесно грчевито држејќи се 3M 5M Влече Куче Доведе Поводник за Мали Средни Кучиња

ABS Одење, Трчање Автоматско Стигнале Куче Поводник За Мачка Лесно грчевито држејќи се 3M 5M Влече Куче Доведе Поводник за Мали

DEN 419.52

Износ
Во продавницата.

т-производ .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.т-производ .т-производ .2 "фолксваген"; line-height : 4.т-производ .информации .информации .т-производ.image img {ширина : 400px;висина : авто}.image img {ширина : 400px;висина : авто}.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.информации .т-производ .т-производ .2 "фолксваген"; line-height : 4.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Автоматско стигнале куче поводник
Со BIBSS
Опис На Производот
Оваа телескопски влечење јаже е широк рамен појас-како јаже со трајни влечење за порелаксирана контрола над поводник
За трофеи
Боја : Роуз / Црно / Сино
Големина
5 M / 196.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.содржина {text-align : center;font-size : 3.image img {ширина : 95.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.обратна {flex-насока : ред-обратна}.7 "фолксваген"; line-height : 5.т-производ.наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.
5 M : максималниот напон на 33lbs (15kg)
3 M : максималниот напон на 25lbs (10kg)
Детали
Трендафил
Црна
Сина
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита.т-производ .3 "фолксваген"}.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.слика {text-align : center !важно}.

За производот

Големина:
3M, 5M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
BIBSS
Функција:
Персоналните,Брзо Ослободување
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Шема:
Цврста
Материјал:
ABS
Големина:
3M/5M

Слични предлози