.

.

Оригиналниот Висок Квалитет 15.0 инчен LCD Екранот G150X1-L03 LCD Панел Innolux СМО CHIMEI AUO

Оригиналниот Висок Квалитет 15.0 инчен LCD Екранот G150X1-L03 LCD Панел Innolux СМО CHIMEI AUO

DEN 7776.00
DEN 8640.00
-10 %

Износ
Во продавницата.

Оригиналниот Висок Квалитет 15.0" инчен LCD Екранот G150 X1-L03 LCD Панел Innolux СМО CHIMEI AUO
Панел Бренд Innolux Панел Модел G150 X1-L03 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 15.0" Резолуција 1024*768 Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 450 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 700 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.2 М Одговор Rime 8/17(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 80/80/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип 2 CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1ch,8-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS
YES

За производот

Број На Модел На:
G150X1-L03
Тип:
TFT
Панел Големина:
15.0
Панел Тип:
TFT-LCD Панел
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
700
Екранот Бои:
16.2 M
Тип На Светилка:
2 CCFL
Сигнал Интерфејс:
LVDS (1ch,8-битна)
Влезен Напон:
3.3 V (Typ.)

Слични предлози