.

.

50pcs Лажни Стап Помине Екранот Стои Багажник Пракса Алатка Помине Уметност Боја Совети Јасно Уметност Прстен Butterfiy Стил Помине Совет трговија на Големо

50pcs Лажни Стап Помине Екранот Стои Багажник Пракса Алатка Помине Уметност Боја Совети Јасно Уметност Прстен Butterfiy Стил

DEN 137.00
DEN 162.72
-16 %

Износ
Во продавницата.

, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да го стави на вратот на лак Шише за јасна боја референца Појавува прстен во природна боја.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост
(Забелешка : на ден meas работен ден)
За Термини :
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. или, можете да изберете да имате замена.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Топла Продаде 50pcs Лажни Совети Екран на доградба на Акрилни Нокти Пракса Одбор DIY Помине Алатка Најновите Сосема Нов Уметност Прстен Butterfiy Стил Помине Совет 50pcs полски УВ Гел Боја се Појавува Пеперутка Екранот Помине Уметност Прстен Стил лак Боја на Екранот Овој НОВ сет вклучува 50 PCS Прстен Стил Помине Совети дисплеј, кој е совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно. Состојба : Сосема Нов Тип : Ноктите се Прикаже Материјал : Пластични Карактеристики : Лесен за Употреба, Прстен Стил,Убава Butterfiy Вкупно : 50pcs Употреба : за лак боја на екран Функција : ноктите боја стандард
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума . Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT .
Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.

За производот

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Бренд Име:
JEARLYU
Ноктите Ширина:
прибл. 0.7-1.5 cm (Мин-Макс)
Количина:
50pcs
Примена:
Прст
Материјал:
Акрилик
Должина На Ноктите:
прибл. 2-3cm (Мин-Макс)
Големина:
50pcs
Број На Модел На:
Лажни Ноктите
боја:
Јасно
погоден:
Професионални Жени
Повод:
во секое време
Квантитет на пакет:
50pcs
Тип:
50 Компјутери полски УВ Гел Боја се Појавува на Екранот
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Големина:
Normal Size
Материјал:
Акрилик
Стил:
Помине Уметност Прстен Стил

Слични предлози