.

.

10Pcs Жените Природна Бела DIY Акрилик Лажни Помине Уметност Совети на Екранот Пракса полски Тркала Одбор Алатки Лажни Нокти Убавина Accesories

10Pcs Жените Природна Бела DIY Акрилик Лажни Помине Уметност Совети на Екранот Пракса полски Тркала Одбор Алатки Лажни Нокти

DEN 149.00
DEN 177.12
-16 %

Износ
Во продавницата.


По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела
и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Плаќање :
1.
2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија ABS Висок квалитет ,Преку ЕУ, сад и други земји сертификација Професионални салонот Помине Уметност Совети Dispaly Убавина Алатки Карактеристики : 100% сосема нов Модел : како на сликата покажува Секој тркала доаѓа со 20 компјутери од акрил лажни нокти, Погоден за лак пракса и ноктите декорација екранот tem Тип : Помине Уметност Опрема Материјал : Акрилна Боја : Природни Нокти Количина/одбор : 20pcs секое парче Пакет вклучува : 10 компјутери на Ноктите Уметност Боја на Екранот Тркала Свиња
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?
A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?
А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,
ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Ви благодариме.
П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?
A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
За испорака :
1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.

За производот

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Бренд Име:
JEARLYU
Ноктите Ширина:
прибл. 0.7-1.5 cm (Мин-Макс)
Количина:
1
Примена:
Прст
Материјал:
Пластични
Должина На Ноктите:
прибл. 2-3cm (Мин-Макс)
Големина:
18cs each piece
Број На Модел На:
Лажни Нокти
боја:
природните бела
погоден:
Ноктите Салон За Убавина Уметност Алатки
Број На Модел На:
Помине Уметност Декорација Пракса Круг Полски Екранот
Квантитет на пакет:
10pcs/пакет
Тип:
Лажни Помине Уметност Совети На Екранот Акрилик Пракса Нокти
Состојба:
2016 година Нови
is_customized:
Yes
Стил:
DIY Акрилик Лажни Помине Уметност Совети на Екранот Пракса полски Тркала Алатки
Функција:
Висок Квалитет на Ноктите Совети Faux Onlges помине уметност екранот
квалитет:
Нови АБС Материјал/Поминале EN71,Стигнат до Тест

Слични предлози