.

.

Upspirit 7Pcs/set Нерѓосувачки Челик Лажици Уникатен Дизајн Музички Инструменти, Гитара Saxophone во Облик на Кафе сладолед Коктел Лажица

Upspirit 7Pcs/set Нерѓосувачки Челик Лажици Уникатен Дизајн Музички Инструменти, Гитара Saxophone во Облик на Кафе сладолед Коктел

DEN 496.00
DEN 527.52
-6 %

Износ
Во продавницата.


Добар квалитет, од нерѓосувачки челик и се многу издржливи. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние сме посветени на креирање на уникатно шопинг искуство за клиенти.
>>> За UPSPIRIT
UPSPIRIT е професионална кујна материјали бренд, основан во 2006 година. Ние продаваме кујнски ножеви за лесно сечкање, се пече опрема за вкусни колачи, dinnerware за среќен вечера, drinkware за пријатно по работа пиење. Се надевам дека ќе уживаат во шопинг на Upspirit онлајн продавница.
>>> Повратни информации
Ако сте задоволни со објектот, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
* Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем.) во Белешки Дел кога проверете.
Нерѓосувачки Челик Музика Серија Лажичка Кафе
>>> Превозот И Ракувањето Со
1. Ltd е основана за 10 години
Отвори 4 години продавница во Aliexpress, до 300000 наредби се заврши во 2018
Кујнски Нож Bakeware Кујнски Алатки Садови
Drinkware
Upspirit 7 Pcs/set Нерѓосувачки Челик Лажици Уникатен Дизајн Музички Инструменти, Гитара Saxophone во Облик на Кафе сладолед Коктел Лажици
Име На Производот : Не ' Рѓосувачки Челик Музика Серија Лажичка Кафе
Производ Во Боја : Сребрена
Производ Материјал : Нерѓосувачки Челик
Производ Должина : Околу.

За производот

Flatware Тип:
Лажици
сертификација:
CIQ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
upspirit
Број На Модел На:
S01HG300115
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Име:
Нерѓосувачки Челик Музика Серија Лажичка Кафе
боја:
Сребро.
Должина:
Approx.12cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
7pcs/set
детали 1:
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Лажичка Кафе
детали 2:
Уникатен Дизајн Лажичка Кафе
детали 3:
Музички Инструменти Серија Лажичка Кафе
Детали 4:
Сладолед Лажици
Детали 5:
Коктел Лажици

Слични предлози