.

.

Со лажица во Садот Капак Полица за Готвење, Складирање Кујна Оркестарот Алатка Стојат Носителот Лажица Одмор и Тенџере Клипови Levert Dropship mar6

Со лажица во Садот Капак Полица за Готвење, Складирање Кујна Оркестарот Алатка Стојат Носителот Лажица Одмор и Тенџере Клипови

DEN 93.00
DEN 113.76
-18 %

Износ
Во продавницата.


Со лажица во Садот Капак Полица за Готвење, Складирање Кујна Оркестарот Алатка Стојат Носителот Лажица Одмор и Тенџере Клипови Levert Dropship
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Тенџере капакот на држачот за багажник
Може да се стави било која големина, со лажица, шпатула. Да се задржи на животната средина чиста, не е лесно кога колекција
Здравје и безбедност
Лесно да се чисти
Заштеда на кујната простор, Погодно поставени
Одличен подарок за домаќинка
Материјал : А БС
Големина : 21cm*12.5 cm*12.5 cm
Пакетот Вклучува :
1 X Лажица Тенџере Капак Полица за Готвење, Складирање Кујна Оркестарот Алатка Стојат Носител (Без мало пакет)
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

За производот

Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
Број На Модел На:
06
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PS
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
нашите негуваат
боја:
како на слика
Количина:
1pc
Големина:
21cm*12.5cm*12.5cm

Слични предлози