.

.

До 2015 латинска танц носат жените латинска перформанси носат танцување костим Tassels танцување фустан 8 бои

До 2015 латинска танц носат жените латинска перформанси носат танцување костим Tassels танцување фустан 8 бои

DEN 911.00
DEN 959.04
-5 %

Износ
Во продавницата.

Опис : 8 Бои : Црвена,Темно сина,Црна,Златна,Розова,Сребро,Виолетова,се Зголеми Материјал : водат ткаенина Големина : Биста : 68-95cm Половината : 74-95cm Фустан Должина : 80см Пакет Вклучуваат : 1pc фустан,а не со другите.

За производот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
ИС-BY008

Слични предлози