.

.

Жените Жена Танц Носат Жените латинска се Облекуваат Жените латинска Костим латинска Ча Ча Фустани Дополнителните Возрасни Dancewear Носии

Жените Жена Танц Носат Жените латинска се Облекуваат Жените латинска Костим латинска Ча Ча Фустани Дополнителните Возрасни Dancewear

DEN 857.76

Износ
Во продавницата.


Големина : Една Големина/Free Големина Слободни Големината на Градите, Половината Колковите Должина СМ 80~98cm 63~80см 70-95cm 80см
Напомена : 1 CM=0.394 Инчен
* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашите
Адресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена
* Трговијата е крос-форумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака . Тоа
потребни околу 12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,ЈП.DK), друга земја 15-50 дена.Ако сакате да се
брод од експрес, како што се ЕМС ,DHL и ТНТ , ве молиме контактирајте со нас.
*Ние го прифаќаме alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union,Boleto,Webmoney,
QIWI Паричник,Yandex Пари и така натаму.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, ве молиме да ни остави позитивен
повратни информации ако се задоволи со нашиот објект и услуги!
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво
Услуги на клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Ви благодариме за да ни се јавите. Ние ќе одговорат на вашето барање што е можно поскоро, Доколку нема одговор, во рамките
24 Часа, ве молиме проверете ја вашата е-пошта.
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок врз,ние ќе го пријават како ПОДАРОК,
* Ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки,брокерските провизии,
и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на
испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увоз.
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
* Ако имате неисправни предмети, сакате да се вратите или попуст. ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена, кога
ќе ја прими пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и
додатоци.Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
* Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,
осветлување, итн позадина

За производот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
NANTDANCE
Материјал:
Полиестер,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
LD03061009
is_customized:
Yes

Слични предлози