.

.

Топла Танц Мажите латинска Врвот Момчиња Танц Леотар, Костимите се Современи латинска Ballroom Танцува Носат со Патент за 100-185cm Бела,Црна

Топла Танц Мажите латинска Врвот Момчиња Танц Леотар, Костимите се Современи латинска Ballroom Танцува Носат со Патент за 100-185cm

DEN 960.00

Износ
Во продавницата.


Големина Информации
Производ Фотографии
од купувачи ";; & nbsp; ;

За производот

Големина:
S for 100 to125cm, M for 125 to140cm, L for 140 to155cm, XL for 155 to165cm, XXL for 155 to170cm, 3XL for 170 to185cm
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
боја:
Бела, Црна
Применливи објект:
Машки
Стил:
Долг Ракав
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Танц Класификација:
румба Самба латински

Слични предлози