.

.

Нови НН-06 Мулти-функција Преносни Ласерски Leveler со Tripod Хоризонтална Линија Алатка

Нови НН-06 Мулти-функција Преносни Ласерски Leveler со Tripod Хоризонтална Линија Алатка

DEN 399.00
DEN 429.60
-7 %

Износ
Во продавницата.


Опис : 6 начини : крст линија, ласерски точка индикатор, нивото на Земјата линија,вертикална линија ,на ниво на линија,ПРЕДВОДЕНА Ноќен приказ Со вертикални и хоризонтални вода колони и LED индикатор Лесен и практичен мора да се има мерење алатка ве Молиме да не се погледне на ласерски линија директно. Да се чува далеку од вода. Режа-тип tripod е вклучена Ласерска бранова должина : 630-680nm Излезна моќност : Прецизност : +/- 0.5 mm по метар Моќ : 3*AG13 (3*1.5 V) (Не се вклучени) изработен од ABS пластика Објект големина : 105*50*60mm Боја : Жолта Quatity : 1 PC
Пакување 1 x Ласерски Ниво 1 x Tripod

За производот

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
D5490
Големина:
105*50*60mm
Прецизност:
+/- 0.5 mm по метар
Бранова должина:
630-680nm

Слични предлози