.

.

156LED Екран Панел LTN156AT27 N156B6-L0B HB156WX1-100 B156XTN02.1 B156XW02 LTN156AT05 LTN156AT22 LTN156AT09 B156XTN02 LP156WH4

156LED Екран Панел LTN156AT27 N156B6-L0B HB156WX1-100 B156XTN02.1 B156XW02 LTN156AT05 LTN156AT22 LTN156AT09 B156XTN02 LP156WH4

DEN 2328.00

Износ
Во продавницата.


LTN156 AT05 Лаптоп, ЛЦД панел, сите нови
Големина : 15. 6inches
Резолуција : 1366*768
Aspect Ratio : Widescreen
Екран Тип : TFT Активна Матрица MATTE
Светлото Тип : LED
Модел : LTN156 AT05
Пакување : Antistatic торба и кутија
Condtion : 100% Сосема нов
Гаранција : 180 денови
Компатибилен модел : LTN156 AT05 LTN156 AT02 LTN156 AT17 LTN156 AT24
LP156 WH2 LP156 WH4 N156 B6 B156 XW02 и така натаму.
Начин На Плаќање : T/T
Western Union
Money Gram
ЗАЧУВАМ ,и така натаму..
Испорака опции : DHL, EMS, UPS-от , хонг конг пост ,кина пост и така натаму..
инструкции : системот default кина пост ,ако сакате да го промените ,
можете да контактирате со нас. или дај ми e-mail,
Ќе добиете одговор на прво место
Пакување Детална : кутии,т тој меур и така натаму.. Испорака Детална : 2-4days
Ве молиме погледнете го поле

За производот

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,MSI,Портал,Samsung,Fujitsu,SONY,APPLE,Toshiba
Бренд Име:
Reboto
Број На Модел На:
LTN156AT05
Испорака Детали:
3-5days
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Акции
Резолуција:
1366 x 768
Осветленоста:
500cd/m
Приказ На Односот На:
16

Слични предлози