.

.

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad Јога 260 Долниот База Покрие мали букви Црна

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad Јога 260 Долниот База Покрие мали букви Црна

DEN 3936.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Состојба
Нови Оригинални
Одговара
Lenovo Think Pad јога 260
Боја Црна
Забелешка
Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!
Пакетот Вклучува
1 buc како фото
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност.

За производот

Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
јога 260
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Слични предлози