.

.

Нова Топ Покрие Горниот Случај за Lenovo ThinkPad Работ E130 E135 04Y1208 4Y1208 38LI2TALV10 Црна

Нова Топ Покрие Горниот Случај за Lenovo ThinkPad Работ E130 E135 04Y1208 4Y1208 38LI2TALV10 Црна

DEN 1939.00
DEN 2040.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


Име На Производ :
Топ Покрие Горниот Случај
FRU :
04 Y1208
Дел Број :
38 LI2 TALV10
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Lenovo Think Pad Работ E130
За Lenovo Think Pad Работ E135
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција . Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)

За производот

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Број На Модел На:
E130
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
Горниот Капак
Применливи модели:
E130
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
боја:
Црна
FRU:
04Y1208
Дел Број:
38LI2TALV10

Слични предлози