.

.

Shockproof Мода Лаптоп Ракав Торбичка Рамо Гласник Торба Случај за 13.3 Инчен Lenovo IdeaPad 710S торба

Shockproof Мода Лаптоп Ракав Торбичка Рамо Гласник Торба Случај за 13.3 Инчен Lenovo IdeaPad 710S торба

DEN 1467.00
DEN 1544.64
-5 %

Износ
Во продавницата.


Shockproof Мода Лаптоп Ракав Торбичка Рамо Гласник Торба Случај за 13.3 Инчен Lenovo Idea Pad 710 S торба
големина : 13 инчен Idea Pad 710 S 13.3 големина : 307.0x214.0x13.9mm производ големина : 33cm(L) x 11cm(W) x 25cm(H)

За производот

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Најлон
Тип:
Лаптоп Гласник
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
за 13.3 Инчен Lenovo IdeaPad 710S торба
Стил:
Рамо Кеси
Применливи модели:
за 13.3 Инчен Lenovo IdeaPad 710S

Слични предлози