.

.

LMDTK Нови 9CELLS лаптоп батеријата ОДГОВАРА За SAMSUNG R468 R468-DS03 R468H R468H R469 R470 R470H R470H R478 R480 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LMDTK Нови 9CELLS лаптоп батеријата ОДГОВАРА За SAMSUNG R468 R468-DS03 R468H R468H R469 R470 R470H R470H R478 R480 БЕСПЛАТЕН

DEN 1122.00
DEN 1439.04
-22 %

Износ
Во продавницата.


АА-PB9 NC6 B АА-PB9 NS6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NC5 B АА-PL9 NC2 B АА-PL9 NC6 W АА-PB9 NC6 W/E
ЗА SAMSUNG NP-Q318 E NP-R418 NP-R420 NP-R428 NP-R429 NP-R430 R460 NP - R460 NP-R462 NP-R463 NP-R463 H NP-R464 NP-R465 NP-R465 NP-R465 H NP-R465 H NP-R466 NP-R467 NP-R467 NP-R468 NP-R468 NP-R468 H NP-R468 H NP-R469 NP-R470 NP-R470 NP-R470 NP-R470 H NP-R470 H NP-R478 NP-R480 NP-R517 NP-R518 NP-R518 H NP-R519 NP-R520 NP-R520 H NP-R522 NP-R522 H Q318-DS01 Q318-DS02 Q318-DS09 Q318-DS0 G Q318-DS0 H Q318-DS0 J Q318-DS0 Kp Q320 Серија Q320-32 P Q320-Аура P7450 Benks Q320-Аура P7450 Darjo Q320-Аура P8700 Balin Q322 R418 R420 R428 R429 R430 R458 R462 R463 R463 H R464 R465 R465 H R465 H R466 R467 R468 R468 R468-DS03 R468 H R468 H R469 R470 R470 H R470 H R478 R480 R505 R507 R517 R518 H R519 R519 R520 R520 H R522 R522 H R580 R620 R718 R720 R730 R780

За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ЗА R469
Компатибилен Бренд:
Samsung
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
500g
Батеријата клетки:
9cells
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Димензија :
204*48*41mm
is_customized:
Yes
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 7800mAh
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет е 6000-6600mAh
Гаранција:
2years
Производи Статус:
Акции

Слични предлози