.

.

LMDTK Нови 9CELLS лаптоп со батерија За SAMSUNG R519 R519 R520 R520H R522 R522H R580 R620 R718 R720 R730 R780 R517 R518H R507

LMDTK Нови 9CELLS лаптоп со батерија За SAMSUNG R519 R519 R520 R520H R522 R522H R580 R620 R718 R720 R730 R780 R517 R518H R507

DEN 1122.00
DEN 1439.04
-22 %

Износ
Во продавницата.


АА-PB9 NC6 B АА-PB9 NS6 B АА-PB9 NC6 W АА-PB9 NC5 B АА-PL9 NC2 B АА-PL9 NC6 W АА-PB9 NC6 W/E
ЗА SAMSUNG NP-Q318 E NP-R418 NP-R420 NP-R428 NP-R429 NP-R430 R460 NP - R460 NP-R462 NP-R463 NP-R463 H NP-R464 NP-R465 NP-R465 NP-R465 H NP-R465 H NP-R466 NP-R467 NP-R467 NP-R468 NP-R468 NP-R468 H NP-R468 H NP-R469 NP-R470 NP-R470 NP-R470 NP-R470 H NP-R470 H NP-R478 NP-R480 NP-R517 NP-R518 NP-R518 H NP-R519 NP-R520 NP-R520 H NP-R522 NP-R522 H Q318-DS01 Q318-DS02 Q318-DS09 Q318-DS0 G Q318-DS0 H Q318-DS0 J Q318-DS0 Kp Q320 Серија Q320-32 P Q320-Аура P7450 Benks Q320-Аура P7450 Darjo Q320-Аура P8700 Balin Q322 R418 R420 R428 R429 R430 R458 R462 R463 R463 H R464 R465 R465 H R465 H R466 R467 R468 R468 R468-DS03 R468 H R468 H R469 R470 R470 H R470 H R478 R480 R505 R507 R517 R518 H R519 R519 R520 R520 H R522 R522 H R580 R620 R718 R720 R730 R780

За производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Samsung
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
ЗА SAMSUNG R418 R420
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
500g
Батеријата клетки:
9cells
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Димензија :
204*48*41mm
is_customized:
Yes
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 7800mAh
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет е 6000-6600mAh
Гаранција:
2years
Производи Статус:
Акции

Слични предлози