.

.

Висок квалитет E7240 Оригинални Лаптоп со батерија За DELL WD52H GVD76 HJ8KP NCVF0 батеријата

Висок квалитет E7240 Оригинални Лаптоп со батерија За DELL WD52H GVD76 HJ8KP NCVF0 батеријата

DEN 1967.52

Износ
Во продавницата.


Висок квалитет E7240 Оригинални Лаптоп со батерија За DELL WD52 H GVD76 HJ8 KP NCVF0 батеријата
100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Компатибилен Дел No :
За DELL
За DELL WD52 H GVD76 HJ8 KP NCVF0
Одговара Лаптоп Модел :
За DELL За DELL Latitude E7240

За производот

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
Висок квалитет E7240 Оригинални Лаптоп батеријата
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Слични предлози