.

.

9pcs/многу НОВИ лов стрелка грла 100 зрна broadheads фиксна 3-ножеви arrowhead одговара стаклени влакна стрелка или јаглерод стрелката

9pcs/многу НОВИ лов стрелка грла 100 зрна broadheads фиксна 3-ножеви arrowhead одговара стаклени влакна стрелка или јаглерод

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.

За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден, ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас, ви благодариме. 4 : НЕ за продажба на Мало Поле.9pcs/многу НОВИ лов стрелка грла 100 зрна broadheads фиксна 3-ножеви arrowhead одговара стаклени влакна стрелка или јаглерод стрелката
предмет : 100 зрна broadheads
тежина : 100 зрна
должина : околу 6cm
ширина : 2. Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивен фидбек е многу важен за нас и ние ќе го истото за вас. Испорака детали ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Тоа е многу важно да не контактирате за да добиете помош најнапред во секој случај. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.5 cm
боја : црвена,сина,blcak,златен(по случаен избор)
Примена : за сите стрели, снимање, лов, декорација
Количина : 9pcs
Answer : ___________________________ Note : 1 : Сите предмети се гарантира сосема нов.Ние не ќе се обезбеди во комбинација превозот, но може да направи некои попуст за повеќе од 1 предмет ќе bought If сте заинтересирани во поголеми набавки,исто така, ве молиме контактирајте ме за добра цена. Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со своите оригинални материјали за пакување.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако купувачот не ја плати ни, или контактирајте со нас за плаќање во рок од 10 дена по Достават Цел . Плаќањето мора да се примени, освен ако купувачот има контактира нас со какви било специфични причини. 3 : ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. Плаќање ве Молиме да ја плати во рок од 3 дена со цел да се избегнат непотребните одложувања и да се обезбеди да добие вашиот објект ПОБРЗО Купувачите ќе добијат трансакцијата за известување од aliexpress работа во рок од 72 часа. 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

За производот

Точка Материјал:
Челик
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Тип:
Стрелката
Употреба:
Лов
Пердув Материјал:
Други
Број На Модел На:
AH0028-9
Количина:
9pcs
is_customized:
yes
боја:
случаен

Слични предлози