.

.

12pcs/многу лов снимање broadheads 100gr broadheads стрелаштво фиксна 3-ножеви стрелка глава одговара на стаклени влакна стрелка или јаглерод стрелката

12pcs/многу лов снимање broadheads 100gr broadheads стрелаштво фиксна 3-ножеви стрелка глава одговара на стаклени влакна стрелка

DEN 765.60

Износ
Во продавницата.

Плаќањето мора да се примени, освен ако купувачот има контактира нас со какви било специфични причини. Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 3 : ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со своите оригинални материјали за пакување. Тоа е многу важно да не контактирате за да добиете помош најнапред во секој случај. Вие сте одговорни за сите дополнителни такси превозот само за да не ми се допаѓа. 4 : НЕ за продажба на Мало Поле.Ние не ќе се обезбеди во комбинација превозот, но може да направи некои попуст за повеќе од 1 предмет ќе bought If сте заинтересирани во поголеми набавки,исто така, ве молиме контактирајте ме за добра цена. На неплатени штрајк ќе биде испратена ако објектот не е платена по 15 дена. Чекор 2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден, ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас, ви благодариме. Спакувани Безбедно во Меур Торба Превозот. 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Плаќање ве Молиме да ја плати во рок од 3 дена со цел да се избегнат непотребните одложувања и да се обезбеди да добие вашиот објект ПОБРЗО Купувачите ќе добијат трансакцијата за известување од aliexpress работа во рок од 72 часа. Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако купувачот не ја плати ни, или контактирајте со нас за плаќање во рок од 10 дена по Достават Цел .12pcs/многу лов снимање broadheads 100gr broadheads стрелаштво фиксна 3-ножеви стрелка глава одговара на стаклени влакна стрелка или јаглерод стрелката
предмет : 100 зрна broadheads
тежина : 100 зрна
должина : околу 6cm
ширина : 2. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивен фидбек е многу важен за нас и ние ќе го истото за вас.5 cm
боја : случајни(црвена,плава,црна,златна)
Примена : за сите стрели, снимање, лов, декорација
Количина : 12pcs
Answer : ___________________________ Note : 1 : Сите предмети се гарантира сосема нов.

За производот

Точка Материјал:
Челик
Вратило Материјал:
јаглерод
Тип:
Стрелката
Употреба:
Лов
Пердув Материјал:
Други
Број На Модел На:
AH0028
Количина:
12pcs
is_customized:
yes
боја:
Црна,Црвена,Сина,Златна(по случаен избор)

Слични предлози