.

.

6Pcs/Многу Самострел Broadhead Лов 3 Ножеви 100Grain во Лак и Стрела

6Pcs/Многу Самострел Broadhead Лов 3 Ножеви 100Grain во Лак и Стрела

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашиот магазин : brand new должина
4.6 cm/1.8" боја црна материјал челик сечилото 3 Намали дијаметар од 2,5 cm/0.98" Тежина за 100grain количество 6 компјутери Примерок на располагање ОЕМ добредојдовте производи покаже : Пакување & Испорака на Превозот :
1, Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод од нашите производи,околу 20-60 дена можете да ја примите вашата предмети.Или можете да изберете и други Express, EMS/e-ЕМС/e-packate и така натаму, превозот цената е поскапо, но брзо испраќање.
2,ве Молиме изберете ја вашата омилена превозот метод според вашите детали барање.
3,превозот времето е различно во различни сезона и зависат различна тежина; ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини;
4, Нормално, тоа ќе потрае околу 20-40days од Кина за да земјата на дестинација преку Кина Пост Воздух Mail.
Нашите Услуги
Гаранција :
1. Ние обезбедуваме 6 месец замена гаранција.
2. Ако производот е неисправен ,ве молиме да не известите во рок од 2 дена од денот на испорака.
3. Сите производи мора да се врати на нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање,Продавачот е одговорен за превозот цена на resending.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте ме во времето. Јас ќе ви даде повеќето професионални услуги.
комбо комбо комбо комбо

За производот

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
UUS
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
broadhead-74ax
Тежина:
100grain
сечилото:
3
Ширина:
2.5 cm/0.98
Должина:
4.6cm/1.8
Материјал:
Челик
Количина:
6 компјутери
квалитет:
Висок квалитет
ОЕМ:
Добредојде
боја:
Црна

Слични предлози