.

.

AXK Длабоко Ритам Топката Имајќи 608-2rs 608zz 608 2rs Abec-7 aBEC-9 8x22x7mm Црвено Двојно Гума Запечатување Покрие Топката Имајќи

AXK Длабоко Ритам Топката Имајќи 608-2rs 608zz 608 2rs Abec-7 aBEC-9 8x22x7mm Црвено Двојно Гума Запечатување Покрие Топката

DEN 289.92

Износ
Во продавницата.


Модел 608 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D) 22 Ширина (Б) 7 Печати Тип ZZ (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака

За производот

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
608-2RS 608ZZ
Материјал:
имајќи челик
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
8x22x7mm
Тежина На Пакет:
0.13kg (0.29lb.)
Пакет Големина:
15cm x 18cm x 4cm (5.91in x 7.09in x 1.57in)

Слични предлози