.

.

FeiC 1piece Smart Тежат Дигитални Кујна Скала 3000g/0.1 g за кафе мерка храна готвење Печење за barista

FeiC 1piece Smart Тежат Дигитални Кујна Скала 3000g/0.1 g за кафе мерка храна готвење Печење за barista

DEN 993.00
DEN 1103.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Мерење опсег : 3000 g / 0.1 g; Мерење единици : g Единица : g / мл конверзија Тежина : 400 g на Батеријата : 2 АА батерии (не се вклучени) Текстура : висока јачина АБС материјал, голем екран LCD дисплеј Име : посебни електронски скала / електронска скала рака подготовка Тежина : 248g Мерење range : 0.1 g ~ 3kg Боја : Сребро Потекло : Шангај Копче опис : TARE Tare КОМПЈУТЕРИ пребројување на функцијата РЕЖИМ на мерење единица за конверзија и корекција На производот доаѓа со детални инструкции, видете го прирачник за корисникот. Пријателски потсетување : 1. Не користите мерење површина наредени предмети, со цел да се избегнат голем број на потрошувачката на батеријата, таа не работи правилно. 2. Обидете се да се стави предмети мерење средината, да се подобри точноста. 3. Не го погоди тешко, рече тело. 4. Не се стави користи таму каде што има оштетувања од вода, водата не може да се мијат.

За производот

Тип:
Мерење Алатки
сертификација:
CIQ
Мерење Алатки Тип:
Кујнски Ваги
Број На Модел На:
0.1-3kg
Бренд Име:
feichanpion
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Мерење Алатки Тип:
електронски скала

Слични предлози