.

.

Бесплатен Превозот Бренд од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Готвач Исецка на Коските и се Сече Месо Dual-користете Нож за Зеленчук, Риба, Ножеви Секира

Бесплатен Превозот Бренд од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Готвач Исецка на Коските и се Сече Месо Dual-користете Нож за Зеленчук,

DEN 1197.00
DEN 2136.96
-44 %

Износ
Во продавницата.


Детали За Производот :
Име : Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвач Двојна намена Нож
Сечилото Материјал : 4 Cr13 Martenstic Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал : ABS,од не ' Рѓосувачки Челик
Сечилото Големина : 180x85x2.0 mm
Сечилото Дебелина : 2.0 mm
Нож Должина : 295 mm
Сечилото Цврстина : 56 ±2 HRC
Примена : Сечкање на коските,сечење месо,риба,зеленчук,овошје,месо,готвена храна и др.
Advatage : Остар,antirust,висока цврстина,трајни
Тежина : 0.40 KG
Пакување : Во Боја Кутија
Слики :

За производот

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
A11-02
Нож Тип:
Сечење Ножеви
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Кујна Исецка на Коската се Сече Месо Двојна намена Нож
Сечилото Материјал:
4Cr13 Martenstic Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал:
ABS,од не ' Рѓосувачки Челик
големина на ножот:
180x85x2.0 mm
сечилото дебелина:
2.0 mm
Нож Должина:
305 mm
Сечилото Цврстина:
56+2 HRC
Примена:
Сечкање на коските,сечење месо/зеленчук/риба/зготвена храна и др.
Тежина:
0.40 KG
Пакување:
Во боја кутија

Слични предлози