.

.

SUNNECKO 7 инчен Кујнски Нож Santoku Јапонски Челик VG10 Остар Жилет Сечилото Pakka Дрво се Справи со Секира Режење Дамаск Алатка

SUNNECKO 7 инчен Кујнски Нож Santoku Јапонски Челик VG10 Остар Жилет Сечилото Pakka Дрво се Справи со Секира Режење Дамаск Алатка

DEN 2160.00
DEN 4319.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!
2017 Супериорен SUNNECKO 5" инчен Комунални Кујнски Нож Јапонски Челик VG10 Остар Жилет Сечилото Дамаск Секира Режење G10 се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Најдобри Божиќ Подарок за Готвач е Домаќинка Добар Помошник
Име на производ : 7-инчен Кујнски Нож Santoku
Производ Материјал : Премиум Јапонски Челик VG10 Core Нож, Исклучителна Pakka Дрво се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледени
Спецификација на производот : Нож Тежина-205g, Нож Должина-12"/ 305mm, Должина на Ножот-7"/ 178mm, Ножот Ширина-45mm, Ножот Дебелина-2mm
Карактеристики на производот : мала Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти- ' рѓа
Острината : Ниво на Сечење Сила со 6. Ве молиме не го фати нож од рака кога нож паѓачкото. Но, различни превозот метод ќе имаат различни превозот цена, некои можат да бидат слободни, а некои треба друг бесплатно, како изразат ЕМС или DHL.
ПОВРАТНИ информации :
1. Сечилото е многу остро, ве молиме да не го користите прст да ги тестираат нож острина. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде некои позитивни повратни информации (како 5 ѕвезди). Стоките ќе бидат испорачани на товарни спедитор првиот и ќе се околу 2 до 3 дена да се ажурира на превозот вести.

За производот

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
00201702106
Бренд Име:
Sunnecko
Нож Тип:
Santoku Нож
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Јаглероден Челик
Име на производ:
7 Santoku Нож
Сечилото Материјал:
Јапонски Челик VG10
Рачка Материјал:
pakka дрво
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
205g
сечилото дебелина:
2mm
Силен Ритам:
59-60HRC
Нож Должина:
12/ 305mm
Должина На Ножот:
7/ 178mm

Слични предлози