.

.

304 нерѓосувачки челик кујнски тапа Црно Бела чинија тапа Миксери 360degree ротација Champion чешми Топло ладно потоне Тапа torneira

304 нерѓосувачки челик кујнски тапа Црно Бела чинија тапа Миксери 360degree ротација Champion чешми Топло ладно потоне Тапа torneira

DEN 1263.00
DEN 2255.52
-44 %

Износ
Во продавницата.

Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите. Се надевам купувачи ќе можат да ги разберат. Ние сме, исто така, главоболка за национални тарифни политика . 1.Големина И Тежина Поради Лични Метод Со Мерење Алатка Е Различна, Па Така Не Може Да Биде Мала Грешка,Се Надевам Дека Ќе Може Да Се Разбере, Ви Благодарам. 2.Како и производство на различни серии, производот тежина ќе биде за 30-100 грама на пристрасност, тоа е нормално 3.Ве Молиме Забелешка Големина На Цевки Што Треба, Ако Не Информира Нас, Ние Ќе Испрати G1/2"

За производот

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Бренд Име:
kaimeilin
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
JS0031
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Површински Третман:
спреј

Слични предлози