.

.

27cm Флексибилни 30 Зглобовите BJD Поврзувани Тело Кукла Одлуки Ставови Детска Играчка Облекуваат Одлуки Ставови Креативни Роденденски Подарок колекционерски предме

27cm Флексибилни 30 Зглобовите BJD Поврзувани Тело Кукла Одлуки Ставови Детска Играчка Облекуваат Одлуки Ставови Креативни Роденденски

DEN 2319.84

Износ
Во продавницата.


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет, направени од еколошки материјал
Ова високо детални поврзувани тело кукла l во исклучителна костим, и други додатоци, со 30 флексибилни зглобови може да прават разни неверојатни ставови и движења со ротирачки тоа е зглобовите
Кукла е облека во собата може да биде симната
Со нежна шминка и атрактивен изглед, добар кукла играчка за децата да играат забава, исто така, совршен објект за вашите пријатели или Деца роденденски подарок
Материјал : Винил Тело, Текстил Облека
Големина : Околу 9 x 27cm/3.54 x 10.63 инчен
Главната Боја : како на сликата шоу
Пакетот Вклучува :
1 Поврзувани Кукла
Answer : ___________________________ Note :
Овој објект не е погоден за Деца на возраст од 3 години или повеќе
Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-5мм разлики во големина
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Тип На Објект:
Кукли
Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
MagiDeal
Тип:
Моден Кукла
Димензии:
Приближно 9 x 27cm/3.54 x 10.63 инчен
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Број На Модел На:
Кукли
Материјал:
Винил Тело Текстил Облека

Слични предлози