.

.

G05-X392 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Шарени кошула 2 парчиња/многу

G05-X392 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Шарени кошула 2 парчиња/многу

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


големина : 3.6*2.7 cm

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
3.6*2.7 cm
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични предлози