.

.

G05-X385 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement мечка првенство 4pcs/многу

G05-X385 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement мечка првенство 4pcs/многу

DEN 604.00
DEN 671.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


димензии : 1.5*0.9 cm

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Форма:
1/12
Димензии:
1.5*0.9 cm
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични предлози