.

.

G05-X352 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Полици

G05-X352 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement Полици

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


големина на : 1 : 12
3*1.1*2.5 cm

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Материјал:
Дрво
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци
Димензии:
3*1.1*2.5 cm

Слични предлози