.

.

G05-X341 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement цвет Утро Слава

G05-X341 деца бебе подарок Играчка 1:12 куклена куќа мини Мебел Минијатурни rement цвет Утро Слава

DEN 475.00
DEN 527.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


големина на : 1 : 12
4*4*7.2 cm

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Играчка
Бренд Име:
Umedolly
Материјал:
Дрво
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
4*4*7.2 cm
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Слични предлози