.

.

Сон куклена куќа мини Мебел Розова Градите Плакарот Гардероба + Огледало во Собата за барби kurhn кукла 1/6 DIY играчка Девојки Подарок трговија на Големо

Сон куклена куќа мини Мебел Розова Градите Плакарот Гардероба + Огледало во Собата за барби kurhn кукла 1/6 DIY играчка Девојки

DEN 570.00
DEN 600.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : Драг пријател,ако сте од руската Федерација,ве молиме оставете порака на вашиот полно име за нас,како што знаете политика барања,треба да се праша за вашето целосно име и презиме,така што може да се испрати на стоките порано,тогаш може да се добие тоа порано,Непријатности за вас,ве молиме да ни ги прости,ви благодариме многу Пакет : 1 плакарот + 1 огледало Не вклучувајќи кукла и Не вклучувајќи кукла облека и Не вклучувајќи и други додатоци. Оваа funiture одговара за 1/6 кукла за 11.8" (под 30 CM)
Производ : градите + огледало (како на првата слика)
Пакет : оригинална кутија
Не вклучувајќи кукла и фустани
Ова предмети ќе дојде во неколку парчиња , ќе ви треба малку трпение, да го постави,ве молиме да се разбере тоа.
Ве молиме солза филмот на огледало откако ќе го постави.

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Мебел
Пол:
Унисекс
Форма:
1/6
Димензии:
пакет големина
Предупредување:
возраст>3 години не блиску до оган
Пластични Тип:
ПВЦ
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
925019

Слични предлози