.

.

Бесплатен Превозот 1/3 1/4 1/6 Нов Стил Bjd SD Кукла Перика Висока Температура Жица Долга Прекрасна Брановидна BJD Супер Dollfiles Коса Перика

Бесплатен Превозот 1/3 1/4 1/6 Нов Стил Bjd SD Кукла Перика Висока Температура Жица Долга Прекрасна Брановидна BJD Супер Dollfiles

DEN 745.00
DEN 955.20
-22 %

Износ
Во продавницата.


Големина Детали :
1/3 : раководител обемот 21-24cm
1/4 : раководител обемот 17.5-18.5 cm
1/6 : раководител обемот 15-16.5 cm
ние само го продаде 1/3 1/4 1/6 перика ,кукла не вклучуваат го продаде ! ви благодариме!
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. Превозот : 1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3-7 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање! 2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $300.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции. Контакт со нас : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
AIBOULLY
Предупредување:
Никој
Број На Модел На:
A38
Пол:
Девојки
Димензии:
1/3 1/4 1/6
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3 1/4 1/6
Материјал:
високи-температура
Бои:
Слика бои
Состојба:
нова состојба
Големина:
1/3 1/4 1/6

Слични предлози