.

.

100pairs/многу Големо Чевли За Барби Кукли Мода Шарени Чевли на високи Потпетици Сандали Кукла Додатоци За Барби Кукла Девојка е Подарок

100pairs/многу Големо Чевли За Барби Кукли Мода Шарени Чевли на високи Потпетици Сандали Кукла Додатоци За Барби Кукла Девојка

DEN 823.00
DEN 1175.04
-30 %

Износ
Во продавницата.


100pairs/многу Големо Чевли За Барби Кукли Мода Шарени Чевли на високи Потпетици Сандали Кукла Додатоци За Барби Кукла Девојка е Подарок
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Бојата е по случаен избор
Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

боја:
микс случаен боја
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Слични предлози