.

.

100pairs/многу Големо Бонбони Боја на Цвет Чевли Високи Чизми За 1/6 BJD Кукла Чевли За Барби Кукла Куќа Одговара За Барби се Облекуваат

100pairs/многу Големо Бонбони Боја на Цвет Чевли Високи Чизми За 1/6 BJD Кукла Чевли За Барби Кукла Куќа Одговара За Барби се

DEN 739.00
DEN 1055.04
-30 %

Износ
Во продавницата.


100pairs/многу Големо Бонбони Боја на Цвет Чевли Високи Чизми За 1/6 BJD Кукла Чевли За Барби Кукла Куќа Одговара За Барби се Облекуваат
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Бојата е по случаен избор
Бојата и стилот може да биде малку поинаква од слики, имаме многу стилови и бои, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

боја:
микс случаен боја
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
чевли за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Слични предлози