.

.

Куклена куќа 1:12 Скала Минијатурни Реални Цвет и Ткаени кошница 09982

Куклена куќа 1:12 Скала Минијатурни Реални Цвет и Ткаени кошница 09982

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Име на производ : куклена куќа 1 : 12 Скала Минијатурен Модел Lifelike Цвеќиња и тенџере 09760
Материјали : Глина
Скала пропорции : 1 : 12
Ширина : 1.37 инчен(3.5 см)
Heigh : 1.69 инчен(4.3 см)
Answer : ___________________________ Note :
1. ова не е детето играчка;
2.производот е кревка. се справи со внимание.

За производот

Материјал:
Керамички
Возраст Опсег:
Grownups
Димензии:
1/12
Број На Модел На:
1/12
боја:
multicolor
Предупредување:
Се справи со нега
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Dollhouses

Слични предлози