.

.

Alileader Познатиот Бренд Тема За Коса Екстензии Криви Игли За Коса Ткаење, 1 Рол Нишка И 60Pcs В-Тип Игли Алатка

Alileader Познатиот Бренд Тема За Коса Екстензии Криви Игли За Коса Ткаење, 1 Рол Нишка И 60Pcs В-Тип Игли Алатка

DEN 403.00
DEN 619.68
-35 %

Износ
Во продавницата.


Alileader Познатиот Бренд Тема За Коса Екстензии Криви Игли За Коса Ткаење, 1 Рол Нишка И 60 Pcs В-Тип Игли Алатка
Повратни информации :
Ние двојно проверете ги нашите производи внимателно пред превозот и ветување сите производи се со добар квалитет.но, во секој случај ќе се примени било неисправни предмети или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот случај или ме остави негативни повратни информации,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да бидете задоволни.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ,ве молиме оставете ни postive повратни информации од 5 ѕвезди преглед !ви благодариме однапред!

За производот

Тип На Објект:
Кука Игла
Бренд Име:
AliLeader
Количина:
60pcs криви игли и 1 тркалаат конец за шиење за коса ткаење
Материјал:
10% најлон 90% памук коса тема Метал коса игла криви
Број На Модел На:
6cm Игли и 9cm Игли, 1500 метри ткаење нишка
Големина:
C-type sewing hair needle, 3 colors extension thread/YYJ
Ткаењето Конец Во Боја:
Црна/Светло кафеава/Темно кафеава Ткаат Коса Врзете
Косата Ткаат Тема Должина:
1500Meters/тркалаат врвен квалитет најлон ткаење нишка
Ткаењето Игли Со Големина:
Мали 6cm и големи 9cm, две големина на игла за шиење може да избере
Предмет Тип:
Најлон влакна ткаење нишка и Криви влакна ткаење игли
Пакет:
60pcs Шиење коса, игли и 1 рол нишка за екстензии на косата
Игли Тип:
C тип криви ткаење игли
Употреба:
Перика изработка на алатки, шиење коса ткаат коса екстензија
Тежина:
130g/set ткаат игла и конец
Квалитет:
Најдобри Alileader производи фабрика снабдување со најдобар квалитет најдобра цена
НАПОМЕНА:
Оставете порака за комбинација бр. сакате

Слични предлози