.

.

2015 година нови кучиња, мачки мода мрежа дише кеси материјали куќи секојдневен traval превозници кутре чанти миленици производи 1pcs S M L

2015 година нови кучиња, мачки мода мрежа дише кеси материјали куќи секојдневен traval превозници кутре чанти миленици производи

DEN 1322.00
DEN 1391.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Големина на :
S должина*широк*висок 40*20*27cm
M должина*широк*висок 45*20*30cm
L должина*широк*висок 50*22*33cm
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. A nd објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање

За производот

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон
Функција:
Дише
Сезоната:
Сите Сезони
Fitable Тежина:
-
Применливи Раса Куче:
Универзална
Тип На Објект:
Чанта
Шема:
Како слики прикажани

Слични предлози