.

.

C03 висококвалитетна Кожа Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Мало Кученце Куче Превозникот Чанта за Јоркшир

C03 висококвалитетна Кожа Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Мало Кученце Куче Превозникот Чанта за Јоркшир

DEN 1034.00
DEN 1343.04
-23 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
2, Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект.
C03 висококвалитетна Кожа Миленичиња Куче Превозникот Торба Дише Преносни Патување Мало Кученце Куче Превозникот Чанта за Јоркшир
Спецификација
Материјал : ПВЦ Кожа
Боја : Бела, Кафе
Големина на : (ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance)
S : 38cm x 23cm x 17cm Мала торба не прозорецот во предниот
М : 42cm x 29cm x 18cm
Опис : најнов висока-квалитет милениче торба, Таписерии, на моделирање е уникатен, тоа би можело да биде целосно расклопуваат за испирање.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3, ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. бидејќи на временската разлика, можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
5, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
4, Бидејќи мерењето на секој човек е различен, таму можеби 1-2cm грешки, ве молиме љубезно разбирање.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

За производот

Големина:
38x23x17cm, 42x29x18cm
Тип:
Кучиња
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Dogbaby
Стил:
Моден
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Тип На Објект:
Slings
Fitable Тежина:
Помалку од 8KGS
Функција:
Windproof
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Бела, Кафе
Пакет:
opp
Шема:
Prining
Функција:
Мода, Преносни, Симпатична, Удобен
Погоден за:
Мал Кутре кучиња, Мачки
Пакети:
opp

Слични предлози